Каталог товарів
Пошук по сайту:
Графік роботи
  • без вихідних
Кошик: (0)

Угода користувача

Увага! Дана сторінка обов'язкова до ознайомлення перед використанням сайту.

Використання сайту
Ви можете переглядати і скачувати будь-які матеріали, наявні на сайті melon.com.ua, але тільки для некомерційного використання. Використання матеріалів в комерційних або громадських цілях заборонено. Використовувати матеріали ресурсу melon.com.ua в соціальних мережах та інших сайтах. Переслідування комерційних та громадських цілей під час користування матеріалам даного ресурсу також заборонено.  
Відповідальності
Всі матеріали і послуги цього сайту не наділені гарантією. Без повідомлення кого-небудь ми можемо змінити дані про послуги, що надаються на melon.com.ua. Даний інтернет-магазин не відповідальний за шкоду виникає через його використання або неможливість його використання в тій чи іншій момент часу.
Реєстрація
Під час реєстрації ви зобов'язані надати правдиві дані, надавши максимально точну інформацію. Отримавши логін і пароль, ви починаєте нести відповідальність за ваш аккаунт і дії, що здійснюються з нього на сайті melon.com.ua. Передавати реєстраційні дані третім особам категорично заборонено, а у разі їх втрати ви зобов'язані повідомити нас про це.
Матеріал користувачів
У разі використання можливостей зворотного зв'язку або коментування ви несете відповідальність за надіслане повідомлення. Інтернет-магазин melon.com.ua може видаляти ваш коментар або використовувати його на свій розсуд без будь-яких повідомлень про це. За інформацію, розміщену на сайті користувачами інтернет-магазин не несе відповідальності.
Особисті дані
Під час вашого знаходження на сторінках сайту melon нами використовується різні технології збору і зберігання інформації в тому числі запис Куки і анонімних ідентифікаторів.

 

Товари, які виконувалися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають,  даний товар відноситься до переліку товарів додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)).! До індивідуальних замовлень відносяться: матраци,  всі  фарбовані фасади або інші корпуса та фасади на замовлення не стандартних фабричних кольорів та розмірів, а також  всі нестандартні меблі або стільниці, які були вироблені під індивідуальні розміри чи кольори Покупця